Háčkované vánoční ozdoby - 37 návodů pro začátečníky i pokročilé

Pro svůj blog Krásné bydlení jsem postupně zpracovala podrobné návody na háčkování různých vánočních ozdob. V tomto článku najdete pěkně na jednom místě jejich kompletní přehled, aby vám snad některý neunikl. Nakonec jsem jich totiž napočítala už celkem 36!1) Háčkované zvonky 

Návody na vánoční zvonky jsou nejoblíbenějším příspěvkem na mém blogu. A není divu, když tu najdete už 12 návodů na různé vánoční zvonečky, od malých, přes střední až po opravdu velký. Některé jsou jednodušší a zvládnou je i začínající háčkařky, některé už pro mírně pokročilejší.
Všechny návody na zvonky najdete pod tímto odkazem.


2) Háčkovaný kruh se zvonkem od Drahušky Styblíkové

Návod na tento krásný háčkovaný kruh pro zavěšení do okna nebo na dveře vznikl ve spolupráci s Drahuškou Styblíkovou.
Návod najdete pod odkazem tady.3) Háčkované kroužky

Kroužky jsou další vděčnou vánoční ozdobičkou na stromeček nebo na dozdobení přebalu dárku. 
6 návodů na různé verze jak obháčkovat kroužky najdete pod odkazem tady.


4) Háčkované vločky

Lákají vás bílé sněhové vločky, které se zlehka snesou na váš stromeček? Celkem 5 návodů, jak uháčkovat sněhové vločky, najdete v tomto příspěvku.

5) Háčkované hvězdičky


Už 4 návody na háčkované hvězdičky najdete tady

6) Háčkované stromečky

Vyzkoušela jsem pro vás a sepsala postupy na 6 různých typů háčkovaných stromečků. Najdete je pod tímto odkazem.


6 návodů na háčkované stromečky - ukázka stromků

7) Háčkované podkovičky

Dvě roztomilé podkovičky vám určitě přinesou štěstí. Můžete jimi i pro štěstí obdarovat své blízké. Detailní postupy na jejich háčkování najdete tady

8) Háčkovaná srdíčka

Mezi mými návody najdete i dvě háčkovaná srdíčka. Nejsou sice u "vánočních" příspěvků, ale pro tyto účely se dají zcela jistě použít. 

První háčkované srdíčko jsem ve verzi z tenké příze (Perlovky) použila jako předlohu pro záložku do knížky. Vlevo je pro porovnání z Camilly. Z Kordonet či Sněhurky vám vyjde velikostně trochu větší, než z Perlovky. Tipuji, že akorát pro vánoční stromeček. Návod na toto srdíčko najdete pod číslem 4 v tomto článku.


Druhé háčkované srdíčko vzniklo jako design podtácku z Camilly, ale při použití tenké příze bude velmi dobře sloužit i jako vánoční ozdoba. Postup na něj najdete v tomto návodu.


Tak co, vybrali jste si? Doufám že ano! Přeji krásné předvánoční a adventní tvoření!

Konverzace

0 comments:

Okomentovat

Za Vaše komentáře jsem vždy moc ráda. Neváhejte se podělit se svými zkušenostmi či výrobky!

PS: Vzkaz pro kolegy marketéry - linkbuildery:
Máte-li zájem o zpětný odkaz ze článku/ komentáře, případně i celý prostor pro váš článek, prosím ozvěte se mi PŘEDEM přes e-mail. Spolupráce je po dohodě možná, ale pro kvalitu webu ji reguluji. Umělé anonymní komentáře mající za cíl jen získání odkazu ale beru jako spam a takové nebudou zveřejněny.
Děkuji za pochopení, Dana